facebook

O nas

 Firma Kominki Mar to wyspecjalizowany zakład zduński utworzony przez ludzi, których połączyła prawdziwa pasja .

 Fundamentem naszej firmy są wykwalifikowani pracownicy, którzy wiedzę i umiejętności praktyczne zdobywali między innymi w Niemczech i Austrii. Posiadają również nadane przez rzeszowską Izbę Rzemieślniczą Dyplomy Mistrzowskie.

 Pracownicy posiadają bardzo duże doświadczenie w budowach kominków wypracowywane w cenionych na polskim rynku firmach na przestrzeni wielu lat, co pozwala nam spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Idąc z duchem czasu, podnosimy na bieżąco nasze kwalifikacje. Nieustannie szkolimy się ze wszystkich nowości wprowadzanych na rynek europejski. Dbamy o to, aby nasza oferta zadowoliła każdego klienta. Zapraszamy również do współpracy architektów oraz architektów wnętrz.

 Jakub Górecki, wykwalifikowany zdun, swoją pracę rozpocząłem w 2007 roku. Na przestrzeni lat zdobywałem doświadczenie z zakresu zduństwa, nowoczesnej budowy kominków, pieców i kuchni kaflowych u boku najlepszych fachowców w kraju i za granicą oraz biorąc udział w licznych szkoleniach opartych na tej tematyce.

Lata poświęcone na naukę zaowocowały zdanym w 2012 roku z wynikiem bardzo dobrym, egzaminem czeladniczym. Rok później zdobyłem tytuł Mistrza nadany przez Izbę Rzemieślniczą w Rzeszowie.

Do tej pory rozwijam swoje umiejętności w dziedzinie zduństwa w budowie pieców, kominków, trzonówk kuchennych, grili jak i również w wielu innych specjalizacjach.

Zapraszam gorąco do korzystania z usług Kominki Mar Usługi Specjalistyczne